Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kingdia DVD Ripper v3.6.9

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Kingdia DVD Ripper v3.6.9   Tue May 26, 2009 2:08 pmKingdia DVD Ripper is a ease-to-use and fastest DVD to almost video
formats converter software. It supports backup DVD to
AVI,Divx,Xivd,MPG,ASF,WMV,etc. You can enjoy your favorite DVD in
anywhere. With build-in X-SPEED transcode engine, it is up to 4X faster
other normal converter. It is one-click solution to backup your
favorite DVD.Kingdia DVD Ripper supports batch file processing. You can
check the chapters or videos you want to convert and convert them one
by one, alse can select any audio track and subtitle as you want.Features:

Support dvd to avi, divx, xivd

Support dvd to asf, wmv

Support dvd to other video format

Great video audio quality to smaller file and without losing quality

Allows you to select target subtitle and audio track

Output profile is adjustable, you can compress movies to any size and quality you need


Kodi:
http://hotfile.com/dl/3866579/e294761/Kingdia.DVD.Ripper.v3.6.9.Incl.Keymaker-ARN.realwarez.org.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Kingdia DVD Ripper v3.6.9
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: