Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Advanced Outlook Express DBX Recovery

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Advanced Outlook Express DBX Recovery   Tue May 26, 2009 2:05 pm

Advanced Outlook Express DBX Recovery allows you to recover deleted
emails from corrupted DBX files or recover deleted emails even after
they have been cleared from deleted items .
The utility is precise and ignores corrupted indexes and builds up it's own

database of emails which can then be saved as EML files (Can be opened
by all major email clients) .
Keyword filter enables you to quickly find the email you are looking
for and you can sort by email address / subject which allow you to
speedily get back any lost information.

Kodi:
http://rapidshare.com/files/237379391/Advanced.Outlook.Express.DBX.Recovery.v2.0-ARN.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Advanced Outlook Express DBX Recovery
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: