Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit



 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Allok Video Joiner(3.5.0423) And Splitter v2.2.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Allok Video Joiner(3.5.0423) And Splitter v2.2.0   Tue May 26, 2009 1:38 pm


15 MB | RAR | RS | Video Joiner And Splitter



Key Features of Allok Video Joiner :

• Join or merge various video files to a large one.

• Supports AVI, Divx, XviD, MPEG, WMV, ASF, RM, MOV, 3GP, MP4 files.

• Join or merge supported files to AVI, DivX, Xvid .

• Join or merge supported files to MPEG1, MPEG2.

• Join or merge supported files to VCD,SVCD,DVD compatible MPEG formats.

• Join or merge supported files to VCD SVCD image(.BIN,.CUE) and DVD-Video files(.IFO,.VOB,*.BUP).

• Join or merge supported files to WMV.

• Cut unwanted parts by specifing start time and end time.

• All encoders/codec are built-in and any supported conversion can be done once you downloading the software.

• NTSC/PAL setting options for DVD, VCD, SVCD exporting.

• Support "Drag and Drop" from Windows Explorer.

• Custom define the output audio volume.

• Add letterbox to keep the original aspect ratio.

• Support large video file, even large then 2GB.

• Fast conversion speeds and high quality.

• Simple GUI and very EASY to use.



Key Features of Allok Video Splitter :

• Split,cut or trim large video files into smaller clips in various format.

• Supports AVI, Divx, XviD, MPEG, WMV, ASF, RM, MOV, 3GP, MP4 and VCD SVCD bin/cue image.

• Split supported files to AVI, DivX, Xvid.

• Split supported files to MPEG1, MPEG2.

• Split supported files to VCD,SVCD,DVD compatible MPEG formats.

• Split supported files to WMV.

• All encoders/codec are built-in and any supported conversion can be done once you downloading the software.

• NTSC/PAL setting options for DVD, VCD, SVCD exporting.

• Support "Drag and Drop" from Windows Explorer.

• Custom define the output audio volume.

• Add letterbox to keep the original aspect ratio.

• Support large video file, even large then 2GB.

• fast conversion speeds and high quality.

• Simple GUI and very EASY to use.

rapidshare.com allokvidjoinsplitplusreg.rar

Password:
Kodi:
yingry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Allok Video Joiner(3.5.0423) And Splitter v2.2.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: