Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MpcStar Player

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: MpcStar Player   Sun May 24, 2009 8:39 pm

MPCSTAR is a package of video player and many codecs. It contains a
user-friendly player and carefully seletected codecs to support various
video formats. With MPCSTAR, you would be able to play all your movies
downloaded from the internet.MPCSTAR has a couple of major advantages compared to other
packages: It's very user-friendly and easy-to-use, especially suitable
for novice users.It always blocks pop-ups and ads in the movie
files.It's a complete package and has been very well tested.It's always
up-to-date with the newest or best versions of the components.It's
completely free and does not contain any spyware or adware.Uninstal
will removes all files and registry entries created by the package.Download:<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><tr><td class="code">
Kodi:
http://hotfile.com/dl/3660636/4975e85/Mpcstar_by_Sags.rar.html
</td></tr></tr></table>

<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><td></td></tr><tr><td class="code">
</td></tr></table>

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
MpcStar Player
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: