Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 K-Lite Codec / Mega Codec Pack 4.8.5 Final

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: K-Lite Codec / Mega Codec Pack 4.8.5 Final   Sun May 24, 2009 12:25 am

K-Lite Codec / Mega Codec Pack 4.8.5K-Lite Codec Pack is a collection of codecs, DirectShow filters and
tools. Codecs and DirectShow filters are needed for encoding and
decoding (playing) audio and video formats. The K-Lite Codec Pack is
designed as a user-friendly solution for playing all your movie files.
With the K-Lite Codec Pack you should be able to play all the popular
audio and video formats and even some rare formats.

The K-Lite Codec Pack always very up-to-date with the newest
(and/or best) versions of the components. The installation is fully
customizable, meaning that you are able install exactly those
components that you really want. Uninstallation removes all files and
registry entries created by the pack. It is extremely easy to make a
fully customized unattended installation. It tries to avoid potential
problems with existing codecs and even fixes some problems. The pack is
able to detect broken codecs and filters on your system, and remove
them for you. It is a very complete package, containing everything you
need to play your movies. Suitable for both novice and expert users.
The K-Lite Codec Pack works on Windows 2000/XP/2003/XP64/Vista.Changes K-Lite Mega Codec Pack 4.8.5 | (2009-05-19):

  • Updated ffdshow to revision 2954
  • Updated AC3Filter to version 1.60b
  • Updated x264VFW to revision 1145
  • Updated MediaInfo Lite to version 0.7.15
  • Added the ability to easily change the preferred splitter for AVI/MP4/MOV/HDMOV/3GP files
  • Minor changes


Download:[K-Lite Mega]

Code:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/235359725/klmcodec485.exeDownload:[K-Lite Codec]


Code:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/235361366/klcodec485f.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
K-Lite Codec / Mega Codec Pack 4.8.5 Final
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: