Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Merhaba!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
isufi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Filloi me : 23/05/2009

MesazhTitulli: Merhaba!   Sat May 23, 2009 5:03 pm

Jam Isuf Hyseni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Merhaba!   Sat May 23, 2009 5:20 pm

Isuf - Kujdes se qka po shkrun se per ndrysh perjashtohesh prej Forumet

Nese si ke lexu rregullat ateher
Lexoj Ketu duke kliku

kalo mire me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Albani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 354
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Ferizaj - Kosovë

MesazhTitulli: Re: Merhaba!   Sat May 23, 2009 6:47 pm

Po pra.S'ka hajgare ketu. Ne nuk do te ju lejojme!


Respect
Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Merhaba!   Sat May 23, 2009 10:46 pm

Mir Se erdhe ne RiniaFr Kalo Mir!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Merhaba!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Merhaba!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: