Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Universal XP Driver CD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Universal XP Driver CD   Sat May 23, 2009 12:38 pm

Kjo CD Eshte e Kompresuar ne ISO FILE
i ka Rreth 600MB
Softwar me Driver-a PEr Mbi 25000 artikuj dhe komonete prej llojeve SI:

Dell, HP, Compaq, IBM, Sony, Toshiba, Panasonic, si dhe mjaft artikuj
te Prodhuar : Intel, 3Com, VIA, nVidia, ATI, SoundMax, dhe më shum....
Kodi:
http://rapidshare.com/files/93344515/25000_XP_Drivers_2008.part1.rar
http://rapidshare.com/files/93348481/25000_XP_Drivers_2008.part2.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Universal XP Driver CD   Sat May 23, 2009 11:08 pm

Shum Mir edhe Kjo Se Jom Kon Ka E Lypi ATi AtacylysT!! Dhe Nvdia!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Universal XP Driver CD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: