Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 OnlineTV 5.0.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: OnlineTV 5.0.1   Tue May 19, 2009 2:18 amOnlineTV this world of television entertainment
on your computer. Now you have free access to more than 5000 Online TV
and radio stations via streaming Internet broadcasts. Sports
broadcasts, Online TV shows, new movies, adult channels, music
channels, news channels, documentary channels and much more.Kodi:
Kodi:http://rapidshare.com/files/232606715/OnlinetTV_CW.rar]http://rapidshare.com/files/232606715/OnlinetTV_CW.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Dard1
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Filloi me : 19/05/2009

MesazhTitulli: Re: OnlineTV 5.0.1   Tue May 19, 2009 6:02 pm

very nice
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
OnlineTV 5.0.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: