Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 RealVNC Enterprise v4.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: RealVNC Enterprise v4.5   Tue May 19, 2009 1:49 am

VNC is remote control software which allows you to view and fully
interact with one computer desktop (the "VNC server") using a simple
program (the "VNC viewer") on another computer desktop anywhere on the
Internet. The two computers don't even have to be the same type, so for
example you can use VNC to view a Windows Vista desktop at the office
on a Linux or Mac computer at home. For ultimate simplicity, there is
even a Java viewer, so that any desktop can be controlled remotely from
within a browser without having to install software.

Shkarko:
Cito :
rapidshare.com LiP-RealVNC_Enterprise_v4.5.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
RealVNC Enterprise v4.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: