Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 VeryPDF PDF Editor v2.3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: VeryPDF PDF Editor v2.3   Tue May 19, 2009 1:47 amVeryPDF PDF Editor is an easy-to-use application designed for users
familiar with Microsoft Office and similar applications. VeryPDF PDF
Editor provides tools to enable you freely write your own comments to
the PDF document and share the comments with others. It also provides a
very convenient way for you to add contents or change the text or add
text in any font you like, especially in filling out electronic forms,
correct spelling errors, delete words completely and so on. You can
save, move, copy, paste and print the comments and contents. Convert
PDF format files to Text files, BMP files, TIFF files, GIF files and so
on. Create other format file to PDF file.
With these tools, you can save your time and money to gain the same as other applications!

Shkarko:


Kodi:


   http://rapidshare.com/files/234245931/LiP-VeryPDF_PDF_Editor_v2.3.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
VeryPDF PDF Editor v2.3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anton Çefa: “Dielli” në 100-vjetorin e tij. Evoluimi i programeve, editorët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: