Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Projector 1.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Projector 1.0   Fri May 22, 2009 1:11 am

Projector 1.0
About Projector
Designed to keep track of tasks and calculate a project’s cost.
Projector provides all the tools you need for professional project
management. Whether your job calls for managing large construction
projects, complex media activities or detailed time schedules,
Projector is the tool you need. It is easy to use and will help you
organize, administer and monitor your tasks allowing you more time to
manage your projects and less time to learn how to use project
management software.

You will be successfully managing even the most complex projects in a
fraction of the time it would take you with other similar products.
Just compare our software to that of any of our competitors and you
will experience the difference! Projector delivers beautiful graphics
that are sure to impress customers and colleagues. Scheduling and
managing projects are not only important in the corporate business
world. They’re essential for successfully achieving anyone’s project
goals. Projector is an easy-to-learn, cost-effective tool that
simplifies project scheduling. It is perfect for those with either a
great deal of or almost no experience in project management.

Kodi:

Kodi:

http://www.apple.com/downloads/macosx/business_finance/projector.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Projector 1.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mac-
Kërce tek: