Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Roxio Toast.Titanium.v9.0.4 MAC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Roxio Toast.Titanium.v9.0.4 MAC   Fri May 22, 2009 1:04 am

Roxio Toast.Titanium.v9.0.4 MACCatalog and burn all your files across multiple CD, DVD and Blu-ray
discs formatted for both Mac and PC. Schedule backups with the new Get
Backup application, Import and create high-def video from TiVo, EyeTV,
AVCHD camcorders and Burn to Blu-Ray and standard DVD discs. Watch your
movies and TV shows over WiFi on your iPhone or any net connected Mac
or PC, Create Director’s Cuts of your favorite TV shows and movies; fit
9GB of dual-layer DVD video onto a single standard DVD, use time saving
batch DVD-Video compression/conversion, and single click copy of CDs.

Features:

› Use Blu-ray discs as the ultimate archive medium!
› Recover and restore files from damaged discs
› Record music directly from the internet, regardless of source
› Use the backup utility to schedule hard drive or network backups
› Steam music and video to your iPod, iPhone, or to any other internet connected Mac or PCRoxio.Toast.Titanium.v9.0.4.MAC-NoPE

rapidshare.com Toast_9.0.4__253__Titanium_Update_SN.part1.rar
rapidshare.com Toast_9.0.4__253__Titanium_Update_SN.part2.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Roxio Toast.Titanium.v9.0.4 MAC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mac-
Kërce tek: