Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 VistaMizer v3.2.0.0 + Expansion Pack v1.0.0.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: VistaMizer v3.2.0.0 + Expansion Pack v1.0.0.0   Fri May 22, 2009 12:20 amProgram/Transformim nga XP ne VISTA,eshte ndryshe nga transformimet tjera qe behen,pra ky osht krejt origjinal sikur vista.
Pun te mbarë
Kodi:

[url=http://rapidshare.com/files/228580028/VistaMizer.3.2.0.0.rar]http://rapidshare.com/files/22858002...er.3.2.0.0.rar[/url]
ose
Kodi:

[url=http://www.easy-share.com/1904971895/VistaMizer.3.2.0.0.rar]http://www.easy-share.com/1904971895...er.3.2.0.0.rar[/url]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
VistaMizer v3.2.0.0 + Expansion Pack v1.0.0.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Windows-
Kërce tek: