Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Driver Magician v3.45 with portable

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Driver Magician v3.45 with portable   Thu May 21, 2009 11:18 pmDriver Magician offers a professional solution for device drivers
backup, restoration and update in Windows operating system. It
identifies all the hardware in the system, extracts their associated
drivers from the hard disk and backs them up to a location of your
choice. Then when you format and reinstall/upgrade your operating
system, you can restore all the "saved" drivers just as if you had the
original driver diskettes in your hands. After one system reboot, your
PC will be loaded and running with the required hardware drivers.

Key features:

• Back up device drivers of your computer in four modes.
• Restore device drivers from backup in one mouse click.
• Update device drivers of your PC to improve system performance and stability.
• Uninstall device drivers
• Live Update device identifier database and driver update database.
• Detect unknown devices.
• Back up more items such as My Documents and Registry.
• Restore more items from backup.
• Get detailed information of the hardware drivers.
• Clone all drivers to an auto-setup package (.EXE), so you can restore drivers without installing Driver Magician.

System Requirement:
• Pentium 166MHz
• Windows©️ 98/ME/2000/XP/Server 2003/Vista/x64
• 32 MB of available RAM (64 MB recommended) plus 10 MB of available disk space for installation

Driver Magician v3.45

Size: 3.7 MB

Code:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/234955098/Driver.Magician.3.45.rar

Or

Code:
Kodi:
http://www.uploading.com/files/KO44RPCL/Driver.Magician.3.45.rar.html

Or

Code:
Kodi:
http://www.easy-share.com/1905274438/Driver.Magician.3.45.rar


************************************************** ****************

Driver Magician v3.45 portable

Extract (with a PortableApps folder at the device's root) and run DriverMagicianPortable.
Language fixed by launcher according UserDefaultLang (if you don't
want: write UserDefaultLang=false in DriverMagicianPortable.ini):
Arabic, Bulgarian, Czech, Dutch, English, French, German, Hungarian,
Italian, Portuguese, Russian.
Settings of installed DriverMagician should be preserved.
If you backup drivers to an auto-setup package, you will have to enter Registration to restore.

Size : 3.3 MB

Code:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/234954630/drivermagician_portable_3.45.rar

Or

Code:
Kodi:
http://www.uploading.com/files/DKC9IY7D/drivermagician_portable_3.45.rar.html

Or

Code:
Kodi:
http://www.easy-share.com/1905274428/drivermagician_portable_3.45.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Driver Magician v3.45 with portable
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: