Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 AnyTV Pro 4.30 (Portable)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: AnyTV Pro 4.30 (Portable)   Thu May 21, 2009 9:58 pm


Get over 8000 TV & radio stations on your PC or Laptop.
Watch Satellite TV, Internet TV, Local TV, World TV, Live TV from
countries of all world in different languages on your computer.Using
anyTV means you can watch numerous of international TVs without a
television, TV Tuner Card or a satellite receiver. No additional
equipments required.Watch news, entertainment, documentaries, music,
sports, shopping, languages, cartoons, learning, culture, religious
channels, live cameras etc .. from all over the world. Watch anywhere
you have your internet Online. Get immediate access to thousands of
free streaming Internet TV channels, Online Radios. The channels are
constantly updated to bring you up-to-date channel list.

You can filter channels by genre, country, bitrate or content. Set up a
favorites list for quick access to your favorite Radio/TV/Video
channels online.
Watch in regular or full-screen mode. anyTV supports both Windows Media&RealVideo. Channels from more than 100 countries.

Features:

- 3630+ Online TV
- 2910+ Video clips
- 2950+ Online Radios
- Daily updates
- Rating System
- Regular or full-screen mode
- No additional equipments required
- Multiple formats support (Windows Media&RealVideo)
- Easy to use
- Channels from more than 100 countries.

Size : 1.7 MB


Code:

Kodi:
http://rapidshare.com/files/235361649/portable_anytv_pro_4.30.rar

Or


Code:

Kodi:
http://www.uploading.com/files/GW4Q49MA/portable_anytv_pro_4.30.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
AnyTV Pro 4.30 (Portable)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: