Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Alcohol 120% 1.9.8.7507

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Alcohol 120% 1.9.8.7507   Thu May 21, 2009 9:23 pmAlcohol 120%, is a powerful Windows CD and DVD burning software that
makes it easy to create backups of DVDs* and CDs. In addition, the
program lets you store your most used CDs as images on your computer,
so you can call them up at the click of a button. Now includes
Pre-Mastering function and support for Blu-ray format.

Alcohol brings new meaning to the word multimedia! It is without a
doubt a leader in its class, bringing the ability to emulate and record
CDs and DVDs together into one amazingly easy to use software program.
Now includes Alcohol Xtra. A unique Pre-Mastering function. Using the
latest technology the program is constantly being developed and
improved to add new features, allowing it to maintain it's position as
a leading software package.

Download

Uploading

Kodi:
http://uploading.com/files/QHBHRHLH/Alcohol120v1.9.8.rar.htmlKodi:
http://hotfile.com/dl/3036376/0de50c8/Alcohol120v1.9.8.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Alcohol 120% 1.9.8.7507
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: