Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nero 9.2.6.0 Lite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Nero 9.2.6.0 Lite   Thu May 21, 2009 8:59 pmNero 9 is the next generation of the world’s most trusted integrated
digital media and home entertainment software suite. It features new
cutting-edge functionality that makes enjoying digital media content
simple. This easy-to-use yet powerful multimedia suite, gives you the
freedom to create, rip, copy, burn, edit, share, and upload online.
Whatever you want - music, video, photo, and data - enjoy and share
with family and friends anytime, anywhere. With easy-to-use Nero
StartSmart command center, your digital life has never been more
flexible, feasible, and fun.

Nero 9 Highlights:
• Fast and easy rip, burn, Autobackup, and copy functions
• Backup files to CDs, DVDs, and Blu-ray Discs*
• Create professional-looking DVD movies with integrated 3D menus
• Copy, burn, share, upload, and create music mixes like a DJ
• Convert music, photos, and DVDs to play on your iPod®️ and other mobile devices
• Quick photo and video upload to My Nero, YouTube™️, and MySpace
• Watch, record, pause, and customize your live TV experience
• Play AVCHD and other HD formats

Size: 385.81 MB

Kodi:
http://rapidshare.com/files/233694255/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part1.rar
http://rapidshare.com/files/233694198/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part2.rar
http://rapidshare.com/files/233692180/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part3.rar
http://rapidshare.com/files/233692041/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part4.rar
OR
http://www.easy-share.com/1905217878/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part1.rar
http://www.easy-share.com/1905217879/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part2.rar
http://www.easy-share.com/1905217881/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part3.rar
http://www.easy-share.com/1905217880/programzarezanjediskovaijosnekesvrhe.uploaded.by.only1_PO.part4.rar

password
Kodi:
uploaded.by.only1_PO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Nero 9.2.6.0 Lite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: