Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Direct MIDI to MP3 Converter v1.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Direct MIDI to MP3 Converter v1.2   Thu May 21, 2009 8:56 pmDescription:

With Direct MIDI to MP3 Converter you can quickly
convert your favorite MIDI or KARAOKE MIDI files to high quality MP3
files. Also batch conversion mode supported. You can enter ID3 tags for
each file. Direct MIDI to MP3 Converter allow you to select desired MP3
encoder settings. You can use Direct Midi to MP3 Converter for playback
MIDI files directly in the program.

Features:

* Supports most popular MIDI formats (MIDI 0, MIDI 1, RIFF MIDI 0, RIFF MIDI 1, KARAOKE MIDI).
* Batch conversion mode that save your time.
* With build-in player, you can pre-listen MIDI files before converting.
* You can edit ID3 tag metadata tag for each audio file before conversion.
* Full support ID3v1.1, ID3v2 tags.
* Support drag & drop MIDI files to converter list directly.


Download:

http://rapidshare.com/files/235332840/DMtMC_1.2_pi0tr3k.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Direct MIDI to MP3 Converter v1.2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: