Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lidhja mes shenjave te horoskopit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Lidhja mes shenjave te horoskopit   Thu May 21, 2009 7:10 pm

Luani & Dashi: Nëse mund të gjejnë mënyrë dhe hapësirë për kompromis, kjo mund të jetë një kombinim i mrekullueshëm.
Luani & Demi: Këta të dy do të përfundojnë duke e larguar njëri-tjetrin. Ide e keqe për kombinim të këtillë.
Luani & Binjakët: Ky kombinim është i mirë dhe relaksues për të dy, prandaj kjo është një ide e mirë.
Luani & Gaforrja: Gaforrja e disponuar mund të gjejë kënaqwsi të madhe në karakterin e Luanit.
Luani
& Luani: Do të jetë e vështirë të gjendet zgjidhja se kush do të
jetë kryesor në këtë lidhje, mirëpo këta tw dy mund të përputhen mirë.
Luani & Virgjëresha: Ky kombinim nuk mund të zgjasë shumë.
Luani & Peshorja: Kontrolli mbi Luanin është gjëja që kërkon Peshorja.
Luani & Akrepi: Kjo fillon si një lidhje e fuqishme, mirëpo nuk do të vazhdojw ashtu. Shpejt do të vyshket.
Luani & Shigjetari: Të dy janë emocionalw në këtë aspekt që tregon se ky mund të jetë një kombinim i mirë.
Luani & Bricjapi: Problemet presin pas çdo dere të kësaj lidhjeje. Nuk është ide e mirë.
Luani & Ujori: Kjo mund të jetë një lidhje e mirë, vetëm nëse Ujori ka durim dhe e duron Luanin.
Luani
& Peshqit: Të dy janë të mahnitur nga dallimet e njëri-tjetrit,
mirëpo kjo nuk do të thotë se mund të zgjasë lidhja e tyre.

Virgjëresha me shenjat e tjera:
Virgjëresha & Dashi: Mosmarrëveshje të mëdha, është mirë që të mos realizohet ky kombinim.
Virgjëresha & Demi: Demi mund t’i iniciojë pasionet e Virgjëreshës. Lidhje që premton.
Virgjëresha
& Binjakët: Interesat e përbashkëta do t’i bashkojnë, mirëpo
Binjakët shumë shpejt do të lodhen nga lidhja me Virgjëreshën.
Virgjëresha & Gaforrja: Këta të dy përputhen mirë me atë që të dy e dëshirojnë dhe me atë që të dy mund ta ofrojnë.
Virgjëresha & Luani: Ky kombinim nuk mund të zgjasë shumë.
Virgjëresha & Virgjëresha: Ky kombinim mund të përputhet mirë.
Virgjëresha & Peshorja: Peshorja shumë shpejt dëshiron të largohet nga Virgjëresha. Kërkon më shumë kënaqësi.
Virgjëresha & Akrepi: Ky kombinim mund të ketë probleme, sepse që të dy kanë vështirësi në komunikim.
Virgjëresha & Shigjetari: Kjo lidhje nuk zgjat shumë, sepse Virgjëresha nuk mund ta durojw melankolinw e Shigjetarit.
Virgjëresha
& Bricjapi: Një lidhje qw premton shumë. Të dyja palët tregojnë
interesim ndaj njëra-tjetrws dhe përputhem për mrekulli.
Virgjëresha & Ujori: Ky kombinim nuk mund të zgjasë shumë, sepse mes këtyre nuk ka bashkëpunim.
Virgjëresha & Peshqit: Në fillim duket se është lidhje e përkryer, mirëpo për një kohë shumë të shkurtër përfundon.

Peshorja me shenjat e tjera:
Peshorja & Dashi: Kjo mund të jetë një hje e mrekullueshme, mirëpo jo lidhje serioze dhe afatgjate. lid
Peshorja & Demi: Që të dy për një kohë shumë të shkurtwr do të lodhen nga kërkesat e njëri-tjetrit.
Peshorja
& Binjakët: Ky është kombinim i mirë. Të dyja palët përputhem me
idetë e njëra-tjetrws, gjë që e bwn këtë një lidhje tw qwndrueshme.
Peshorja & Gaforrja: Këta të dy janë kundërshtarë të mëdhenj dhe kjo lidhje shkakton probleme, probleme dhe vetëm probleme.
Peshorja
& Luani: Do të jetë e vështirë të gjendet zgjidhja se kush do të
jetë kryesor në këtë lidhje, mirëpo këta tw dy mund të përputhen mirë.
Peshorja & Virgjëresha: Peshorja shumë shpejt dëshiron të largohet nga Virgjëresha. Kërkon më shumë kënaqësi.
Peshorja & Peshorja: Nëse mund të përputhen në fillim, ka mundesi të jenë një çift i mrekullueshëm.
Peshorja & Akrepi: Akrepi për Peshoren për një kohë të shkurtër do të bëhet histori.
Peshorja & Shigjetari: Të dy romantikw dhe me sharm të veçantë. Mund të jetë një çift mjaft i mirë.
Peshorja & Bricjapi: Shumë dallime në mes tw dyve bëjnë që lidhja tw mos zgjasw shumë.
Peshorja & Ujori: Të dy do të jenë të kënaqur nga njëri-tjetri dhe asnjëri nuk do të dojw të largohet.
Peshorja & Peshqit: Probleme të mëdha do të ketë në këtë lidhje. Është mirë që të shmanget.

Akrepi me shenjat e tjera:
Akrepi & Dashi: Xhelozia e Akrepit dhe pavarësia e Dashit është një kombinim mjaft i mirë.
Akrepi & Demi: Fillon për mrekulli, mirëpo asnjëri nuk dëshiron që kjo lidhje të zgjasw.
Akrepi & Binjakët: Çift i mirë, mirëpo asnjëra palë nuk mund ta durojë tjetrën.
Akrepi & Gaforrja: Të dyja palët ndihen të sigurta pranë njëra-tjetrws. Lidhje që premton.
Akrepi & Luani: Kjo fillon si një lidhje e fuqishme, mirëpo nuk do të vazhdojw ashtu. Shpejt do të vyshket.
Akrepi & Virgjëresha: Ky kombinim mund të ketë probleme, sepse që të dy kanë vështirësi në komunikim.
Akrepi & Peshorja: Akrepi për Peshoren për një kohë të shkurtër do të bëhet histori.
Akrepi & Akrepi: Të dy kërkojnë dhe japin shumë, gjw që do të thotë se kjo mund të jetë lidhje e sigurt.
Akrepi & Shigjetari: Gjëja e vetme qw mund të rezultojw nga ky kombinim është një lidhje shumë e shkurtër.
Akrepi & Bricjapi: Në njëri- tjetrin këta shohin interesim të madh. Kombinim që premton shumë.
Akrepi & Ujori: Konfliktet ndërmjet këtyre dyve bëjnë që kjo lidhje të përfundojw pa filluar mirë.
Akrepi & Peshqit: Interesat dhe imagjinata e përbashkët mund të jetë shkak që kjo të jetë një lidhje e mirë.

Shigjetari me shenjat e tjera:
Shigjetari & Dashi: Të dyja palët tregojnë interesime të përbashkëta dhe si çift veprojnë për mrekulli.
Shigjetari & Demi: Demi serioz dhe Shigjetari joserioz dhe zbavitës do ta kenë tw vështirë të rrinw së bashku
Shigjetari & Binjakët: Kjo marrëdhënie fillon në mënyrë të zjarrtë, por mbaron në të njwjtën mënyrë.
Shigjetari & Gaforrja: Personat në këtë kombinim më mirë përputhen si shokë se sa si partnerë.
Shigjetari & Luani: Të dy janë emocionalw në këtë aspekt që tregon se ky mund të jetë një kombinim i mirë.
Shigjetari & Virgjëresha: Kjo lidhje nuk zgjat shumë, sepse Virgjëresha nuk mund ta durojw karakterin e Shigjetarit.
Shigjetari & Peshorja: Të dy romantikw dhe me sharm të veçantë. Mund të jetë një çift mjaft i mirë.
Shigjetari & Akrepi: Gjëja e vetme qw mund të rezultojw nga ky kombinim është një lidhje shumë e shkurtër.
Shigjetari & Shigjetari: Të dy kanë interesa të përbashkëta dhe asnjëri nuk lejon që kjo lidhje të dështojë.
Shigjetari & Bricjapi: Këta te dy mund të jenë shokë të mirë, mirëpo nuk do të jenë të suksesshëm nw çift. Ide e keqe.
Shigjetari & Ujori: Dashuria ndaj jetës dhe ndaj njëri-tjetrit e bëjnë këtë një kombinim të mrekullueshëm.
Shigjetari & Peshqit: Që të dy kërkojnë gjëra që asnjëri nuk mund t’i mundësoje.

Bricjapi me shenjat e tjera:
Bricjapi & Dashi: Pas çdo këndi të kësaj lidhjeje presin argumente të shumta.
Bricjapi & Demi: Të dy duan të kenë mbwshtetje të sigurt. Të dy mund ta sigurojnë këtë. Ide e mirë.
Bricjapi & Binjakët: Të dy mund të mësojnë shumë gjëra nga njëri-tjetri, mirëpo ky kombinim nuk zgjat shumë.
Bricjapi & Gaforrja: Dallimet në mes tw dyve janë shumë të vështira për t’u tejkaluar.
Bricjapi & Luani: Problemet presin pas çdo dere të kësaj lidhjeje. Nuk është ide e mirë.
Bricjapi
& Virgjëresha: Një lidhje e cila premton shumë. Të dyja palët
tregojnë interesim ndaj njëra-tjetres dhe përputhem për mrekulli.
Bricjapi & Peshorja: Shumë dallime në mes këtyre tw dyve bëjnë që lidhja mos të zgjasw shumë.
Bricjapi & Akrepi: Në njëri-tjetrin këta shohin interesim të madh. Kombinim që premton shumë.
Bricjapi & Shigjetari: Të dy kanë interesa të përbashkëta dhe asnjëri nuk lejon që kjo lidhje të dështojë.
Bricjapi & Bricjapi: Këta të dy përputhen për mrekulli, mirëpo ngjashmëria mund të shkaktojë një situatë banale.
Bricjapi
& Ujori: Ky çift mund të fillojw në mënyrë të pasigurt, mirëpo nëse
pak përputhen ka mundwsi të ndodhin gjëra të mrekullueshme.
Bricjapi & Peshqit: Dallimet në mes të dyve bëjnë që kjo të jetë një lidhje shumë e qwndrueshme.

Ujori me shenjat e tjera:
Ujori & Dashi: Me mirëkuptim të vogël, ky është një kombinim që premton shumë.
Ujori & Demi: Liria dhe dashuria e madhe për Ujorin shumë shpejt mund të kalojë në dëshpwrim.
Ujori & Binjakët: Këta të dy përputhen për mrekulli dhe duket se asgjë nuk mund t’i ndajë.
Ujori & Gaforrja: Emocionet në dhomën e fjetjes mund të jenë shkaku kryesor për mbajtjen e kësaj lidhjeje.
Ujori & Luani: Kjo mund të jetë një lidhje e mirë, vetëm nëse Ujori ka durim dhe e duron Luanin.
Ujori & Virgjëresha: Ky kombinim nuk mund të zgjasë shumë, sepse mes këtyre nuk ka bashkëpunim.
Ujori & Peshorja: Të dy do të jenë të kënaqur nga njëri-tjetri dhe asnjëri nuk do të dojw të largohet.
Ujori & Akrepi: Konfliktet ndërmjet këtyre te dyve bëjnë që kjo lidhje të përfundojw pa filluar mirë.
Ujori & Shigjetari: Dashuria ndaj jetës dhe ndaj njëri-tjetrit e bëjnë këtë një kombinim të mrekullueshëm.
Ujori & Bricjapi: Këta të dy përputhen për mrekulli, mirëpo ngjashmëria mund të shkaktojë një situatë banale.
Ujori & Ujori: Kjo nuk ka mundwsi të jetë lidhje e zjarrtë, mirëpo të dy mund të jenë të kënaqur.
Ujori & Peshqit: Ujori do të mundohet në çdo rast të dalë nga lidhja me Peshqit.

Peshqit me shenjat e tjera:
Peshqit & Dashi: Kjo lidhje mund të mbijetojë vetëm nëse secila palë i përgjigjet nevojave të palës tjetër.
Peshqit & Demi: Mund të mos e kuptojnë njëri-tjetrin, mirëpo të dy janë të terhequr nga njeri-tjetri. Lidhje që premton.
Peshqit
& Binjakët: Ndjenjat në fillim mund të jenë shumë të mëdha dhe të
zjarrta, mirëpo problemet do të jenë edhe më të mëdha.
Peshqit & Gaforrja: Me punën e përbashkët, këta te dy mund t’i arrijnë qëllimet në jetë dhe në dashuri.
Peshqit
& Luani: Të dy janë të mahnitur nga dallimet e njëri-tjetrit,
mirëpo kjo nuk do të thotë se mund të zgjasë lidhja e tyre.
Peshqit & Virgjëresha: Në fillim duket se është lidhje e përkryer, mirëpo për një kohë shumë të shkurtër përfundon.
Peshqit & Peshorja: Nëse mund të përputhen në fillim, ka mundwsi të jenë një çift i mrekullueshëm.
Peshqit & Akrepi: Interesat dhe imagjinata e përbashkët mund të jetë shkak që kjo të jetë një lidhje e mirë.
Peshqit & Shigjetari: Që të dy kërkojnë gjëra që asnjëri nuk mund t’i mundësoje.
Peshqit & Bricjapi: Dallimet në mes të dyve bëjnë që kjo të jetë një lidhje shumë e qendrueshme.
Peshqit & Ujori: Ujori do të mundohet në çdo rast të dalë nga lidhja me Peshqit.
Peshqit & Peshqit: Asnjëri nuk do të merret me problemet e tjetrit. Lidhje afatshkurtër.


Dashi & Dashi: Kjo mund të jetë lidhje e fuqishme emocionale, mirëpo të dy palët dëshirojnë të jenë ‘kryesori’.
Dashi & Demi: Dashi shumë shpejt lodhet nga lidhja me Demin. Mirëpo varesia ndërmjet të dy palëve është e madhe.
Dashi & Binjakët: Ky është një çift i mrrekullueshëm, sepse të dy palët u kënaqen gjërave të reja dhe komunikimit.
Dashi & Gaforrja: Kjo fillon si lidhje e fuqishme dhe e sigurtë, mirëpo shumë shpejtë kalon vetëm në kujtim të thjeshtë.
Dashi & Luani: Nëse mund të gjejnë mënyrë dhe hapësirë për kompromis, kjo mund të jetë një kombinim i mrekullueshëm.
Dashi & Virgjëresha: Mosmarrëveshje të mëdha, është mirë që tëmos realizohet ky kombinim.
Dashi
& Peshorja: Kjo mund të jetë një lidhje e mrekullueshme, mirëpo jo
lidhje serioze dhe afatgjate. Dashi & Akrepi: Xhelozia e Akrepit
dhe pavarësia e Dashit, është një kombinim mjaft i mirë.
Dashi & Shigjetari: Të dy palët tregojnë interesime të përbashkëta dhe si çift veprojnë për mrekulli.
Dashi & Bricjapi: Pas çdo këndi të kësaj lidhje, presin argumente të shumta.
Dashi & Ujori: Me mirëkuptim të vogël, ky është një kombinim që premton shumë.
Dashi & Peshqit: Kjo lidhje mund të mbijetojë vetëm nëse secila palë i përgjigjet nevojave të palës tjetër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Lidhja mes shenjave te horoskopit   Thu May 21, 2009 7:10 pm

Demi me shenjat e tjera:
Demi & Dashi: Dashi shumë shpejtë do të lodhet nga lidhja e ngadalshme dhe nga varshmëria me Demin.
Demi & Demi: Ky kombinim mund të jetë i mirë për një kohë të shkurtër, sepse të dy palët do të duan të largohen.
Demi & Binjakët: Të dy palët varen nga njëri tjetri, gjë që tregon se ka mundesi të dale diçka nga kjo lidhje.
Demi & Gaforrja: Interesat dhe dëshirat e përbashkëta e bëjnë këtë një marrëdhënie harmonike.
Demi & Luani: Këta të dy do të përfundojnë duke e larguar njëri tjetrin. Ide e keqe për kombinim të këtillë.
Demi & Virgjëresha: Demi mund t’i inicojë pasionet e Virgjëreshës. Lidhje që premton.
Demi & Peshorja: Që të dy për një kohë shumë të shkurtër do të lodhen nga kërkesat e njëri tjetrit.
Demi & Akrepi: Fillon për mrekulli, mirëpo asnjëri nuk dëshiron që kjo lidhje të zgjase.
Demi & Shigjetari: Demi serioz dhe Shigjetari i joserioz dhe zbavitës, do ta kenë vështirë të rrine së bashku.
Demi & Bricjapi: Të dy duan të kenë mbështetje të sigurtë. Të dy mund ta sigurojnë këtë. Ide e mirë.
Demi & Ujori: Liria dhe dashuria e madhe për Ujorin, shumë shpejtë mund të kalojë në dëshperim.
Demi & Peshqit: Mund të mos e kuptojnë njëri tjetrin, mirëpo të dy janë të terhequr nga njeri-tjetri. Lidhje që premton.

Binjakët me shenjat e tjera:
Binjakët & Dashi: Ky është një çift i mrekullueshëm, për arsye se të dy palët u kënaqen gjërave të reja dhe komunikimit.
Binjakët & Demi: Të dy janë të varur prej njëri tjetrit, që tregon se ky kombinim mund të jetë i suksesshëm.
Binjakët & Binjakët: Të dy janë të interesuar gati në të gjitha gjërat. Nuk lodhen nga njëri tjetri. Kombinim i mirë.
Binjakët & Gaforrja: Këta të dy mund vetëm të dëshprohen nga njëri tjetri. Asgjë më, e mirë dhe e lumtur.
Binjakët & Luani: Ky kombinim është i mirë dhe relaksues për të dy, prandaj kjo është një ide e mirë.
Binjakët
& Virgjëresha: Interesat e përbashkëta do t’i bashkojnë, mirëpo
Binjakët shumë shpejt do të lodhen nga lidhja me Virgjëreshën.
Binjakët
& Peshorja: Ky është kombinim i mirë. Të dy palët përpthem me idetë
e njëri tjetrit, gjë që ben këtë një lidhje te qendrueshme.
Binjakët & Akrepi: Çift i mirë, mirëpo asnjëra palë nuk mund ta durojë tjetrën.
Binjakët & Shigjetari: Kjo marrëdhënie fillon në mënyrë të zjarrtë, por mbaron në të njejtën mënyrë.
Binjakët & Bricjapi: Të dy mund të mësojnë shumë gjëra nga njëri tjetri, mirëpo ky kombinim nuk zgjat shumë.
Binjakët & Ujori: Këta të dy përputhen për mrekulli dhe duket se asgjë nuk mund t’i ndajë.
Binjakët
& Peshqit: Ndjenjat në fillim mund të jenë shumë të mëdha dhe të
zjarrta, mirëpo problemet do të jenë edhe më të mëdha.

Gaforrja me shenjat e tjera:
Gaforrja & Dashi: Kjo fillon si lidhje e fuqishme dhe e sigurtë, mirëpo shumë shpejt kalon vetëm në kujtim të thjeshtë.
Gaforrja & Demi: Interesat dhe dëshirat e përbashkëta e bëjnë këtë një marrëdhënie harmonike.
Gaforrja & Binjakët: Këta të dy mund vetëm të dëshperohen nga njëri tjetri. Asgjë më, e mirë dhe e lumtur.
Gaforrja
& Gaforrja: Të dy kanë nevojë për përkrahje emocionale, mirëpo
asnjëri nuk ka kohë ta japi. Nuk mund të jetë lidhje e mirë.
Gaforrja & Luani: Gaforrja e disponuar mund të gjejë, kënaqesi të madhe në karakterin e Luanit.
Gaforrja & Virgjëresha: Këta të dy, përputhen mirë, me atë që të dy e dëshirojnë dhe me atë që të dy mund ta ofrojnë.
Gaforrja & Peshorja: Këta të dy janë kundërshtarë të mëdhenj dhe kjo lidhje shkakton probleme, probleme dhe vetëm probleme.
Gaforrja & Akrepi: Të dy palët ndjehen të sigurta pranë njëra-tjetres. Lidhje që premton.
Gaforrja & Shigjetari: Personat në këtë kombinim më mirë përputhen si shokë se sa si partnerë.
Gaforrja & Bricjapi: Dallimet në mes këtyre dyve janë shumë të vështira për t’u tejkaluar.
Gaforrja & Ujori: Emocionet në dhomën e fjetjes, mund të jenë shkaku kryesor për mbajtjen e kësaj lidhje.
Gaforrja & Peshqit: Me punën e përbashkët, këta te dy mund t’i arrijnë qëllimet në jetë dhe në dashuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Lidhja mes shenjave te horoskopit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» "Lidhja qeparotase dhe miqte e saj"-NJOFTIM
» Agron Shele:Lidhja Ndërkombëtare e Poetëve, Shkrimtarëve dhe Artistëve“PEGASI”ALBANIA
» Lidhja Ndërkombëtare e Poetëve, Shkrimtarëve dhe Artistëve- “PEGASI” ALBANIA
» FEJA NË FJALORIN E GJUHËS SË SOTME SHQIPE, Shkruan: Mexhid YVEJSI, Gjakovë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Shkenca të tjera-
Kërce tek: