Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ja disa webfaqe qe kane HTML code free

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Ja disa webfaqe qe kane HTML code free   Thu May 21, 2009 4:07 pm

Ja disa webfaqe qe kane HTML code free
Kodi:
http://www.quackit.com/html/codes/

Kodi:

   http://www.web-source.net/html_codes_chart.htm

Kodi:


   http://www.ascii.cl/htmlcodes.htm


Kodi:

   http://sq.wikipedia.org/wiki/HTML


Kodi:

   http://www.2createawebsite.com/build/html.htmlKodi:

   http://www.htmlfreecodes.com/
Kodi:

   http://www.killersites.com/HTML_CODES/index.jsp


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Ja disa webfaqe qe kane HTML code free
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtë
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Foto të tetorit 2015
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: HTML/DHTML-
Kërce tek: