Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 65 PHP SCRIPTS - Me Te Kerkuarit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: 65 PHP SCRIPTS - Me Te Kerkuarit   Thu May 21, 2009 3:56 pm

Cito :
1. Expired Domain Finder Script
2. PHP Auto Hits Script
3. PHP Link Listing Script
4. PHP MySQL Yahoo Style Link Directory/Search Engine
5. PHP MySQL Website Stats Business
6. Automated Form Submission Prevention Script
7. A Sophisticated PHP Ecommerce Site
8. The Well Known osCommerce PHP Shopping Cart
9. Your Own FTP Program Written In PHP
10. A FAQ Generator PHP Script
11. Two Very Nice PHP Toplists Scripts
12. The Second Is A VERY Nicely Designed PHP Topsite Script
13. Two Auction Scripts 1 PHP, And 1 Perl/CGI
14. The Second Is Another Popular CGI Auction Script
15. Two Affiliate Scripts Both Written In PHP
16. The Second Affiliate Script Is A More Sophisticated Script
17. POP-UP Creator
18. PHP Authentication Script NICE
19. The Perpetual Traffic Generator
20. A PHP Links Exchange Website Script
21. Two ClickBank Scripts
22. The Second ClickBank Script Is The Instant Site Maker
23. A “Suggest My Site” Script
24. A PHP Script For Building A Web Ring
25. A PayPal Store Shopping Cart
26. PHP Form To Email Script SECURE
27. A Online MultiPlayer Chess Script
28. Super Easy Administration Program
29. A Sharable Web-Based Address Book Script
30. A News Publishing Script
31. A “Users Online” Script
32. Awesome File Transfer Script
33. Affiliate Banner Rotation Script
34. Simply AWESOME Dating Website Script
35. Simple yet Powerful Download Counter Script
36. Another “Users Online” Script
37. Text based counter written in PHP
38. FAQ manager written in PHP and MySQL
39. A Sports League, Fixture and Prediction Management Script written in PHP and MySQL
40. A PHP Whois Lookup Script
41. HOT PHP Visitor Logging Script
42. Awesome LiveHelp Script…
43. PHP & MySQL Content Management System
44. An Electronic Reminder Script
45. Hot Mailing List Script
46. Web-based Image Management System
47. Web-based POP Email Client
48.Hot Fully Featured Web Portal System
49. Nice FFA Link’s Page Script
50. Highly Advanced Guestbook Script
51. Powerful Portal with Content Management
52. PHP Online Classifieds Script
53. Fully Featured Web Event Calendar
54. A PHP Bookmarks/Favorites Script
55. Client Invoicing Script (HOT.
56. ICQ Pager Script
57. Frequently Asked Questions Management Script
58. ClickBank “Thank You” Page Protector Script
59. MySQL Database Backup Perl Script
60. CGI-Based Autoresponder Script
61. Fully Featured PHP Message Boards Script
62. PHP “Submit-A-Link” Style Script
63. USENET News Client
64. PHP Image to ASCII Generator
65. MySQL-Based Office Intranet Suite

Shkarkoje Ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
65 PHP SCRIPTS - Me Te Kerkuarit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: PHP & MySQL-
Kërce tek: