Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 30 clone scripts

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: 30 clone scripts   Thu May 21, 2009 3:51 pm

qe ku i keni 30 scripta CloneKode PHP:

Cito :
1. adbux.com clone


2. anonym
.to clone


3. bitefight
.net clone


4. Bux
.to clone


5. Digg
.com clone


6. ebay
.com clone


7. Facebook
.com clone


8. freedomain
.co.nr clone


9. google
.com Search Engine Clone


10. hotornot
-game clone


11. hotscripts
.com Clone


12. imageshack
.us Clone


13. IP Chicken clone


14. MeGA Cheat v1.1 clone


15. millionsign
.net clone


16. myspace
.com Clone


17. Proxy clone


18. Rapidsendit Clone


19. rapidshare
.de Clone


20. savefile
.com Clone


21. tinyurl
.com Clone


22. uploadgalaxy
.com clone


23. whatismyip
.com Clone


24. yolike
.com - jokes clone


25. xdrive
.com Clone


26. xlice
.net clone


27. xlspread
.com clone


28. Yahoo_Answers Clone


29. yousendit
.com Clone


30. youtube
.com Clone

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
30 clone scripts
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: PHP & MySQL-
Kërce tek: