Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 DIsa Linka Per Desinger Te Emrit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: DIsa Linka Per Desinger Te Emrit   Thu May 21, 2009 2:40 am

http://www.treemessage.com/


http://www.3dtextmaker.com/cgi-bin/3dtext.pl


http://www.zianet.com/talon/cam.htm
( program oshte per te ber avatar )


http://www.acme.com/labelmaker/


http://avatarmaker.abi-station.com/index_en.shtml


http://onlinewahn.de/generator/
naper gazete , apo naper pare mundeni me qit fotone juaj...


http://www.jjchandler.com/tombstone/


http://celestial-star.net/tools/avatar.php


http://www.streetsigngenerator.com/


http://www.glitteryourway.com/


http://www.graffiticreator.net/


http://www.quickblog.com/avatarmaker/


http://cooltext.com/


http://www.bloodyfingermail.com/message.php


http://www.acme.com/heartmaker/http://www.foontje.nl/avatarmaker.php
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 20
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Re: DIsa Linka Per Desinger Te Emrit   Fri May 29, 2009 9:33 am

ja edhe nje prej me
shikoje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DIsa Linka Per Desinger Te Emrit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Viktoria Xhako:Dje, e diel 11 nëntor, ishte dita e emrit të shenjtit Viktor, pra dita e emrit tim!
» AGIM GASHI - DISA RRESHTA NËNËS PËR 8 MARSIN!
» Disa nga vetite dhe vlerat e Ftoit
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» Tekste këngësh të vjetra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Shkrime & Fonts-
Kërce tek: