Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore   Thu May 21, 2009 2:37 am

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, e vlerëson Ligën e Kampionëve një garë shumë më të mirë se Kupa Botërore.

“Ka shumë ndeshje të mira në Kupën
Botërore, por në përgjithësi kualiteti i ndeshjeve të Ligës së
Kampionëve, sipas pikëpamjes time, është shumë më i lartë”, ka thënë
Ferguson.

“Mendoj se, mbi të gjitha, Liga e Kampionëve është
vështirë të mposhtet kur është fjala për qëndrueshmëri, kualitet dhe
dramë. Kupa Botërore zhvillohet çdo katër vite dhe gjithmonë ndodhin
ndryshime të mëdha me largimin e shumë lojtarëve dhe trajnerëve dhe
vazhdimësia pastaj prishet”, ka thënë skocezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore   Thu May 21, 2009 9:27 am

Po Normal Atje Ekipe Prej Kategorive Shume Te Dobta!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Petrit Spahiu
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Filloi me : 23/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore   Sun May 24, 2009 12:24 am

sivjet me kysmet jem kampion BARCELONA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore   Sun May 24, 2009 12:27 am

Atare i Nderuar se pari Prezantohu mandej Posto . Me Respekt Stafi

http://riniafr.speedyforum.com/prezantimi-i-anetareve-f5/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
ismajl rexhepi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 4
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore   Wed May 27, 2009 10:49 am

olle olle kampion barcellona sante me mujt manchesterin 3:2 koft kysmet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore   Wed May 27, 2009 1:19 pm

Atare i Nderuar se pari Prezantohu mandej Posto . Me Respekt Stafi

qe edhe linkun ku mundesh me u prezantu

http://riniafr.speedyforum.com/prezantimi-i-anetareve-f5/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ferguson: Liga e Kampioneve me e mire se Kupa Boterore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: