Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje norvegjez, vdes pasi u hodh nga kulla Eifel

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 23
Vendodhja : Ferizaj

MesazhTitulli: Nje norvegjez, vdes pasi u hodh nga kulla Eifel   Fri Jul 03, 2009 9:44 am

Nj? norvegjez, 31 vje?, vdiq duke u hedhur me parashut?, pa autorizim, nga kulla Eifel n? Paris dhe policia nisi nj? hetim, njoftuan sot burimet e policis?. Sipas hetimeve t? para m?sohet se p?r realizimin e nj? filmi, tre norvegjez? u fut?n n? kull? dhe nj?ri prej tyre u hodh me parashut? nga kati i dyt? i saj rreth or?s 20:00 GMT. Ai kaloi n?p?r lart?sit? e katit t? par? t? monumentit t? famsh?m dhe vdiq menj?her?, theksoi i nj?jti burim. Kulla Eifel, me nj? lart?si 324 metra ?sht? monumenti m? i vizituar n? bot? me m? shum? se gjasht? milion? vizitor? n? vit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje norvegjez, vdes pasi u hodh nga kulla Eifel
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SMAIL GASHI SLLOVIA: DHUNA SËRBE NË TREVËN E LYPJANIT(I) dhe (II)
» Vdes poetesha Sadete PRESHEVA në moshën 62 vjecare – VIDEO
» Vdes kirurgu i njohur, Ali Zatriqi
» Valdet Gashi u vra nga ISIS, pasi tentoi të lironte disa robër
» Vdes Steve Jobs, themeluesi i kompanisë Apple

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: