Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Juventus i interesuar për Diarran

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Juventus i interesuar për Diarran   Wed Jun 17, 2009 12:40 am

Juventus i interesuar për Diarran


Mesfushori i Real Madridit, Mahamadou Diarra, është caku i ri i klubit italian, Juventus.Gazzetta
dello Sport shkruan se drejtuesit e Juves dëshirojnë të krijojnë një
mesfushë nga dy lojtarët e Malit, me anë të Momo Sissoko dhe Diarra.

Juve shpreson që miqësia në mes të Diarra dhe përforcimit të ri, Fabio
Cannavaro, ta bindë mesfushorin të transferohet në Torino këtë verë.

Diarra, i cili është duke u shëruar nga lëndimi në gju, mund të lëshohet për rreth 12 milionë euro nga Reali.

Ndërkohë, Juventusi është i gatshëm të shesë Olof Mellberg dhe
Christian Poulsen, paratë e të cilëve do të harxhohen në blerjet e reja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Juventus i interesuar për Diarran
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: