Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Luca Toni pranë Interit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Luca Toni pranë Interit   Wed Jun 17, 2009 12:39 am

Luca Toni pranë Interit


Interi është shumë pranë nënshkrimit me sulmuesin e Bayern Munichut, Luca Toni.Sezonin
e kaluar Toni pati probleme me lëndime të cilat ia pamundësuan të
shfaqte formën e tij më të mirë, kështu që ai nuk është edhe aq i
dëshiruar te skuadra bavareze, ndërsa nëse llogaritet edhe ardhja e
Mario Gomez dhe Ivica Olic, atëherë largimi i sulmuesit italian nga
Allianz Arena është më se i mundur.

“Sky Sport Italia” njofton se agjenti i Tonit, Tullio Tinti, është
takuar me përfaqësuesit e Interit, dhe se Nerazzurët kanë përgatitur
gjashtë milionë euro për Bayernin dhe nga katër milionë euro për sezon
për Tonin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Luca Toni pranë Interit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Toni Nokaj: Pushka e Haradinajve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: