Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcelona mendon për transferimin e Robinhos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Barcelona mendon për transferimin e Robinhos   Wed Jun 17, 2009 12:38 am

Barcelona mendon për transferimin e Robinhos


Barcelona
planifikon të kërkojë shërbimet e sulmuesit të Manchester Cityt,
Robinho, i cili së fundmi është shprehur se do t’i pëlqente të luante
për kampionin e Evropës, nëse Blaugranët bëjnë një ofertë për të.
“Barca
është një skuadër e madhe dhe është gjithmonë kënaqësi kur dëgjoj se më
dëshirojnë të luaj atje”, është cituar Robinho nga “Sport”.

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, që në sezonin e kaluar kishte
kërkuar nga udhëheqësit e klubit që t’ia sjellin Robinhon, mirëpo
kataluanist nuk bënë ofertë për të.

Ndërsa tani është ndryshe, dhe pritet që gjiganti spanjoll të bëjë gati ofertën për brazilianin.


Robinho, Foto: Goal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Barcelona mendon për transferimin e Robinhos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: