Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 United ofron më shumë se Reali për Maicon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: United ofron më shumë se Reali për Maicon   Wed Jun 17, 2009 12:36 am

United ofron më shumë se Reali për Maicon


Kampioni i Anglisë, Manchester United, do të dërgojë ofertë për mbrojtësin e Interit, Douglas Maicon.Corriere
dello Sport shkruan se Maicon, i cili gjendet në Afrikën e jugut ku
kombëtarja e Brazilit merr pjesë në Kupën e Konfederatave, është i
alarmuar nga lajmi se Sir Alex Ferguson dëshiron të nënshkruajë me të.

Real Madrid ka thënë se do të ofrojë 18 milionë funte për brazilianin,
por Ferguson raportohet se përgatit të mposhtë ofertën e Realit, duke
dhënë 22 milionë euro.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
United ofron më shumë se Reali për Maicon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Shqipëria ka shumë përparësi për turistët evropianë
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: