Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Juninho afër kalimit në Katar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Juninho afër kalimit në Katar   Wed Jun 17, 2009 12:35 am

Juninho afër kalimit në Katar


Ekipi
nga Emiratet e Bashkuara Arabe, Al-Garrafa, ka pohuar se është në
negociata për të angazhuar kapitenin e Lyonit, mesfushorin brazilian
Juninho.
Braziliani është pa kontratë nga fundi i sezonit
dhe u paralajmërua se do të transferohej në ndonjë prej vendeve
afrikane ku do të mund të merrte një pagë të majme.

Mbrëmë, agjenti i lojtarit ka thënë brazilianin e kërkojnë edhe shumë
klube në Itali, por së fundi del në pah një destinacion i ri për
Juninhon, dhe sipas gjasave ai do të luajë në Katar në sezonin e
ardhshëm.

Juninho sot ka udhëtuar për në Doha, ndërsa klubi Al-Garrafa ka pohuar
se ata janë në negociata me të, për ta definuar transferimin.

Sipas disa burimeve, Juninho do të fitojë pagë vjetore rreth 2.5
milionë euro, që do të jetë rekord për kampionatin e këtij vendi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Juninho afër kalimit në Katar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: