Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ndërpriten bisedimet për vazhdimin e kontratës së Valdes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Ndërpriten bisedimet për vazhdimin e kontratës së Valdes   Wed Jun 17, 2009 12:33 am

Ndërpriten bisedimet për vazhdimin e kontratës së Valdes


Bisedimet
ndërmjet Barcelonës dhe portierit Victor Valdes janë ndërprerë, pasi që
asnjëra palë nuk ka arritur të gjejë një pikë të përbashkët për të
arritur marrëveshje.
Sport” njofton se
përfaqësuesit e lojtarit dhe Blaugranët kanë mbajtur disa ditë takime,
të cilat kanë rezultuar të pasuksesshme, kështu që ekziston mundësia që
Barcelona të dalë në kërkim të një portieri tjetër.

Valdes dëshiron rritjen e pagës në nivel me lojtarët kryesorë të
skuadrës, mirëpo katalunasit nuk janë në gjendje t’ia plotësojnë
kërkesat 27-vjeçarit.

Milani dhe Manchester Unitedi janë skuadrat e interesuara për shërbimet
e portierit spanjoll dhe kjo ka bërë që tek ai të rritet vetëbesimi dhe
të kërkojë pagë më të lartë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Ndërpriten bisedimet për vazhdimin e kontratës së Valdes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vazhdojnë bisedimet Kosovë-Serbi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: