Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Trezeguet në listën e Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Trezeguet në listën e Realit   Mon Jun 15, 2009 6:04 pm

Trezeguet në listën e Realit


Antonio Caliendo,
agjenti i sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, ka konfirmuar se
Real Madridi është i interesuar në shërbimet e klientit të tij.
Pritet
që gjatë këtij afati kalimtar sulmuesi francez ta braktisë Zonjën e
Vjetër, ndërkohë që shumë skuadra dëshirojnë shërbimet e tij.

Dhe tashmë spekulimet për interesimin e Mbretërve për ta transferuar
Trezegolin janë konfirmuar nga agjenti i tij, i cili në një intervistë
me “Sette Gold” ka thënë se Los Blancos dëshirojnë ta transferojnë 32-vjeçarin.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Trezeguet në listën e Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: