Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Juventus në kërkim të Mottas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Juventus në kërkim të Mottas   Sun Jun 14, 2009 5:57 pm

Juventusi ka
vendosur që transferojë mbrojtësin e Udineses, Marco Motta, i cili
kaloi një formë të shkëlqyer në gjysmën e dytë të sezonit pas kalimit
te Roma në formë huazimi.


Roma ende është skuadra e
favorizuar për të nënshkruar me 23-vjeçarin, mirëpo nëse kryeqytetasit
nuk bëjnë një ofertë, atëherë Bianconerët do ta kenë mundësinë ta
transferojnë lojtarin.

“Njëherë duhet të bisedoj me Seccon (drejtorin sportiv të Juves), sepse
lojtari dëshiron të dijë se sa hapësirë do t’i jepet në skuadër”, është
shprehur agjenti i Mottas, Bruno Carpeggiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Juventus në kërkim të Mottas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krasniqi bën thirrje për kërkim falje publike
» Mark Preçi: Në kërkim të shtëpisë së Gjergj Fishtës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: