Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barca dëshiron t’ia ‘vjedhë’ Villan, Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Barca dëshiron t’ia ‘vjedhë’ Villan, Realit   Sun Jun 14, 2009 5:55 pm

Mediat
spanjolle shkruajnë se Barcelona është duke u përpjekur ta vjedhë David
Villan para hundës së Real Madridit, pasi katalanasit mbrëmë kanë
dërgua ofertë në drejtim të Valencias.


David Villa është
caku i tretë i Real Madridit pas dy përforcimeve të mesfushës, Kaka dhe
Cristiano Ronaldo, dhe negociatat me Valencian zhvillohen tashmë disa
ditë.

Por, El Mundo Deportivo thotë se negociatat janë ende të hapura, pasi
Barcelona ka dërguar ofertë në momentet e fundit për David Villan.
Barcelona ka dërguar ofertë prej 35 milionë funtesh për Villan, pasi e
shes si të vështirë procesin e angazhimit të Zlatan Ibrahimovic.

Oferta e Realit është pak më e lartë, 37 milionë funte, por duke marrë
parasysh se të dyja nuk dallojnë shumë, do të jetë vetë lojtari ai i
cili do të ketë fjalën kryesore në transferim.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Barca dëshiron t’ia ‘vjedhë’ Villan, Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: