Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hap emajl @hotmail.de .it .co.uk .fr .co.jp

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Hap emajl @hotmail.de .it .co.uk .fr .co.jp   Sun Jun 14, 2009 1:16 am

Qe disa linka per me hape emajla si ju pelqejn juve:


@hotmail.de
Kodi:
Berlin: 03150

Kodi:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?id=2&vv=30&sl=1&lc=1031

@hotmail.fr
Kodi:
Paris:71000


Kodi:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?id=2&vv=30&sl=1&lc=1036


@hotmail.it
Kodi:
Roma:00187

Kodi:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?ppHttp=1&sl=1&id=2&rollrs=11&lc=1040&ns=hotmail.com&vv=30

@hotmail.co.uk
Code:

Kodi:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?id=2&sl=1&lc=2057

@hotmail.co.jp
Kodi:
107-0061

Kodi:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?id=2&vv=30&sl=1&lc=1041

@msn.com


Kodi:

https://accountservices.passport.net/reg.srf?ns=msn.com&sl=1&lc=[

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Hap emajl @hotmail.de .it .co.uk .fr .co.jp
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Refik Hasani: Si mund ta konkretizojmë propozimin për themelimin e Universitetit publik në gjuhën shqipe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: