Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë   Sat Jun 13, 2009 5:29 pm

Superylli portugez Cristiano Ronaldo ka qëndruar sërish me
trashëgimtaren e hoteleve, Paris Hilton, shkruan tabloidi britanik "The
Sun".


‘Pasanikja’ ka organizuar një ndejë në shtëpinë e saj
në Beverly Hills të premten mbrëma, ndërsa spekulohet se futbollisti
portugez ka qenë njëri nga të ftuarit në ndejë.

Takimi i tyre i parë kishte ndodhur të mërkurën mbrëma në Hollywood,
ndërkohë ishte spekuluar se ‘çifti’ kishte kaluar mbrëmjen bashkë në
shtëpinë e Nicky Hilton (motrës së Pari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali-
Kërce tek: