Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullo Toolbar per Web Faqen Tende

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Rregullo Toolbar per Web Faqen Tende   Sat Jun 13, 2009 3:27 pm

Sparii Shkonn www.conduit.com
.. tanii hyn ne Get Started . pastaj registrohesh i jep te dhenat tua ,
hinn create my toolbar... tanii te hapet faqja tjeter :.. aty e kiii
Add your Logo .. e klikonn nreq logon tonde Ö psh . RiniaFr , e zgjedh
qfar shkronja me shkruu logonn tanii i ki gjerat tjera vazhdon etj...

Suksesse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Rregullo Toolbar per Web Faqen Tende
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: