Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon   Sat Jun 13, 2009 3:23 pm

Per kete trik do tju duhet MegaUpload Toolbar,

Kjo eshte kryesisht per banoret e USA por funksionon edhe ne shtete tjera shume mire.

Hapi 1,

Regjistrohuni per nje MegaUpload Free Account

megaupload.com/signup/

Hapi 2,

Shkarkoni MegaUpload Toolbar,

megaupload.com/toolbar/

Hapi 3,

Instaloni Toolbarin.

Hapi 4,

Ne kohen lokale Amerikane nga ora 9 pasdite deri ne 3 ne mengjes HappyOur do te paraqitet ne Toolbar,

ndersa me kohen tone lokale kjo do te thote nga ora 3 ne mengjes deri ne ora 9 ne mengjes,cdo dite.

Pergjat ksaj kohe ju do te keni Premium Account.

Me premium ju do te fitoni:

1. Shkarkim pa pritje,

2. Nuk ka nevoj per shtypjen e nje kode te sigurimit pas cdo shkarkimi,

3. Download accelators dhe download Managers jane te lejuar,

4. Resume downloads,

5.Shkarkoni me shume se nje fajll pe njehere,

6. Nese keni shume fajlla per shkarkim mund te perdorni nje download manager sic eshte FlashGet.

Hapi 5,

Pasi ta instaloni Toolbarin fshijeni nga Mozilla Firefox dhe mbajeni vetem ne IE ( internet explorer )

kete mund ta beni duke shkuar:

Tools -> Add-ons -> Exensions Tab -> Megaupload Toolbar -> Uninstall

Hapi 6,

Ne IE ,pritni deri sa te aktivizohet HappyOur, me pas shkoni ne kete link:

megaupload.com/premium/?happyhour

ose prisni deri sa butoni i HappyOur te behet i portokallt.

Tash keni 475 minuta premium status, mbylleni IE dhe shkoni ne Firefox
pa MegaUpload toolbar qe ju ze vend dhe eshte shum i bezditshem.


Mirpo kjo mundesi eshte e ndaluar ne disa shtete, per kete arsye varesisht prej vendit ku jetoni duhet te perdorni proxy:

Shkarkoni dhe instaloni kete addon per Mozilla Firefox:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4457

Shkarkoni USA proxy list :

http://www.checkedproxylists.comMbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Merr MegaUpload Premium Account 100% funskionon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Merr pjesë edhe Sefer Haxhija
» Xhevat Rexhaj: Berisha merr celësin e republikës së Kosovës nga populli i Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: