Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ImTOO Audio Maker 3.0.49.0508.2009 Portable

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: ImTOO Audio Maker 3.0.49.0508.2009 Portable   Fri Jun 12, 2009 9:32 pm

<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><td>Quote:</td></tr><tr><td class="quote">7.17 MB | Windows Vista, 2003, XP, 2000, 98 | 1208609

ImTOO Audio Maker is an all-in-one music converter and music CD burner
to make music CD from music files such as MP3, WMA, WAV, M4A, AAC, MP2,
AC3, and OGG, and extract audios from videos like AVI, MPEG, WMV, MOV,
MP4, VOB, ASF, QT, 3GP, and RM. Audio maker is also a perfect music CD
ripper to rip music CD/audio CD to MP3, WMA, WAV, APE, M4A, AAC, AC3,
FLAC and OGG.* ImTOO Audio Maker combines audio converter, CD ripper and CD
burner in one, which can convert among audio formats including MP3,
WMA, WAV, M4A, AAC, AC3, and OGG, as well as extract music from video
AVI, MPEG, WMV, MP4, 3GP, ASF, MOV, RM, etc.

* As an easy-to-use music converter and audio CD ripper, ImTOO
Audio Maker can convert music CD and rip audio CD to MP3, WMA, WAV,
APE, M4A, AAC, AC3, OGG, and FLAC.

* The music converter is also a music CD burner to burn music to
CD from AVI, MPEG, WMV, MOV, RM, MP3, WMA, WAV, AAC, OGG, and APE with
high quality.</td></tr></table>DOWNLOAD:

<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><td>Code:</td></tr><tr><td class="code">
Kodi:
http://uploading.com/files/6ON6ZH4I/1208609.sfrd.rar.html
</td></tr></table>

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
ImTOO Audio Maker 3.0.49.0508.2009 Portable
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: