Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mourinho: Kemi nevojë për tre përforcime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Mourinho: Kemi nevojë për tre përforcime   Fri Jun 12, 2009 3:49 pm

Mourinho: Kemi nevojë për tre përforcimeTrajneri i Interit, Jose Mourinho, thotë se klubi ka nevojë edhe për
tre përforcime të reja, për të qenë më konkurrentë në garat në të cilat
do të luajnë sezonin e ardhshëm.
Mourinho sot zhvilloi një takim me presidentin Massimo Moratti, në të cilin ka folur për planet për sezonin e ardhshëm.

“Më e rëndësishme është ajo që virtualisht është kompletuar transferimi
i Motta dhe Milito. Nuk e di nëse gjithçka është e kompletuar, por së
shpejti gjithçka do të dihet. Për t’u përmirësuar klubi, kemi nevojë
për një sulmues, një mesfushor dhe një mbrojtës”, ka thënë Mourinho.

“Carvalho, Deco dhe Eto’o? Jo. Milito, Motta dhe një tjetër. Një mbrojtës i mirë i qendrës”, ka shtuar portugezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Mourinho: Kemi nevojë për tre përforcime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani
» Maya: I kemi kënduar nënave, por ato s’bëjnë gjë pa baballarët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: