Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit



 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 2PO2 dhe Flori nxjerrin klipin e këngës Crazy Girl

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: 2PO2 dhe Flori nxjerrin klipin e këngës Crazy Girl   Fri Jun 12, 2009 12:24 am

2PO2 dhe Flori nxjerrin klipin e këngës Crazy Girl



Reperi
2PO2 ka nxjerrë videoklipin më të ri të këngës "Crazy Girl", të
realizuar në bashkëpunim me kompozitorin e njohur nga Shqipëria, Flori
Mumajesi.
Pas bashkëpunimeve me grupin “Tingulli 3NT” dhe në
veçanti me Getin, pastaj me Elvana Gjatën, Julkën, Big Bastën etj., dhe
së fundi me 2PO2, duket se Flori dëshiron ta shtyjë nën vete botën e
muzikës R&B dhe Hip-Hop.

Klipi i këngës "Crazy Girl", me muzikë të Florit dhe me tekst të Besnik
Canollit (2PO2), është i realizuar nga “Entermedia” dhe duket të jetë
një punë e shkëlqyer e produksionit kosovar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
2PO2 dhe Flori nxjerrin klipin e këngës Crazy Girl
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flori Bruqi: Ikona e gazetarisë kosovare, Ramiz Kelmendi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali-
Kërce tek: