Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Iaquinta: Juve kampion në sezonin e ardhshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Iaquinta: Juve kampion në sezonin e ardhshëm   Fri Jun 12, 2009 12:06 am

Iaquinta: Juve kampion në sezonin e ardhshëm


Sulmuesi
i Juventusit, Vincenzo Iaquinta, i cila ka kaluar një formë të mirë në
ndeshjet e fundit me Juventusin dhe me përfaqësuesen e Italisë, është
shprehur se në sezonin e ardhshëm Zonja e Vjetër do ta fitojë Scudetton.
“Skuadrat
tjera po i humbin lojtarët e rëndësishëm: Milani shiti Kaka-n, Interi
duket se do të mbetet pa Ibrahimovicin, ndërsa ne tashmë i kemi
transferuar Diegon dhe Cannavaron dhe nuk do të ndalemi me kaq”.

“Besoj se viti i ardhshëm do të jetë viti i Scudettos për ne”, ka thënë sulmuesi italian për Goal.com Italy.Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Iaquinta: Juve kampion në sezonin e ardhshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Namik Selmani:Ardhsh i mbarë, nëntor!
» Milazim Kadriu: Mendime të njerëzve me mençuri të hollë , trashëgim për brezat e ardhshëm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: