Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Drogba refuzon mega-ofertën e Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Drogba refuzon mega-ofertën e Cityt   Thu Jun 11, 2009 2:22 pm

Drogba refuzon mega-ofertën e Cityt


Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, thuhet se ka refuzuar mega-ofertën e dërguar në drejtim të tij nga Manchester City.City
thuhet se është munduar të marrë sulmuesin e Chelseat për 18 milionë
funte në muajin janar, por kjo ishte refuzuar, ndërsa City tash ka bërë
edhe një hap tjetër për të marrë Drogban.

“City kurrë nuk e ka humbur interesimin për Drogban, por lajmet që
vijnë nga lojtari thonë se ai është stabilizuar dhe dëshiron të mbetet.
Chelsea mund t’i ofrojë atij lojë në Ligën e Kampionëve, të cilën City
nuk ia ofron, dhe për një lojtar të moshuar, kjo është e rëndësishme”,
ka shtuar burimi për The Sun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Drogba refuzon mega-ofertën e Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: