Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Laporta: Mourinho e dëshiron Eto’on

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Laporta: Mourinho e dëshiron Eto’on   Thu Jun 11, 2009 2:12 pm

Laporta: Mourinho e dëshiron Eto’on


Presidenti
i Barcelonës, Joan Laporta, thotë se ai është takuar me kolegun e tij
të Interit, Massimo Morattin, pasi strategu i nerazurëve, Jose
Mourinho, interesohet për Samuel Eto’o.
“Takimi me
presidentin e Interit, Massimo Moratti, ishte pasi trajneri i Interit,
Jose Mourinho, e dëshiron Samuel Eto’on”, ka thënë Laporta.

“Për transferimin e Ibrahimovic nuk kemi marrëveshje. Ne do të
përpiqemi ta rinovojmë marrëveshjen me Eto’o, por jo me çfarëdo çmimi.
Shumë klube e dëshirojnë atë, ne do të bëjmë gjithçka që mundemi ta
mbajmë, por kjo varet nga dëshira e dyja palëve, pasi kemi një
strukturë të pagave e cila duhet të respektohet”, ka shtuar Laporta.

“Në këtë kohë krize duhet të jemi shembull, shpresoj se Samuel do të
kuptojë dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë në javët e ardhshme”, ka
shtuar spanjolli.

Laporta po ashtu ka thënë se Lionel Messi do të ketë një përmirësim të pagës, për shkak të kontributit të tij në ekip.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Laporta: Mourinho e dëshiron Eto’on
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: