Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Folder Lock 6.2.1 : information + Download.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Folder Lock 6.2.1 : information + Download.   Thu Jun 11, 2009 12:41 am

Folder Lock 6.2.1 : information + Download.Info:Folder Lock is fast file-security software that can password-protect,
lock, hide, and encrypt any number of files, folders, drives, pictures,
and documents in seconds. Locked files are undeletable, unrenamable,
unmovable, hidden, and inaccessible. You can lock, scramble, or encrypt
depending on speed and security. Folder Lock is fully portable, so you
can protect your files on USB flash drives, disks, CD-RWs, notebooks,
and hard disks, and it doesn't require installation on another PC.
Folder Lock protects files in Windows, DOS, and Safe modes, even when
you change your OS or boot from a disk. Folder Lock doesn't let you
delete its own program folder, and it can't be uninstalled without the
correct password. Additional options include Stealth Mode, Hacker
Attempt Monitoring, Shred files, AutoLock, Auto Shutdown PC, Lock your
PC, Erase PC tracks, 256-bit Blowfish Encryption and Context Menu in
Explorer.What is Folder Lock?Folder Lock� is a fast data encryption and password protection
software for Windows. It can simultaneously encrypt, lock and password
protect your files, folders, drives, USB drives and even CD/DVD-RW.Folder Lock creates encrypted storages called 'Lockers'. You can
keep as many of your private files & folders in your Locker and
password protect it with a single click. You can transfer, secure and
backup these Lockers. Lockers are portable, you can keep them in USB
Flash Drives, CD/DVD (R-RW), & notebooks or transfer them via email
or upload. Lockers are even undeletable on the computer where Folder
Lock is installed.You can treat Lockers just as you would treat them in physical
world. Each user can have their own Lockers. However, a single user can
create multiple Lockers with different passwords as well. With Folder
Lock, you can choose either to encrypt using 256-bit AES on-the-fly
encryption or lock files, folders and drives anywhere on your computer.
Each Locker can contain your encrypted files as well as your personal
list of locked items.Furthermore, Folder Lock's options like hack attempt monitoring,
stealth mode, data shredding, history cleaning & auto protection
can enhance data security beyond anything ever achieved. In addition, a
locker's delete, move and rename are password protected to prevent data
loss.Folder Lock is Windows Vista / 2003 / XP / 2000 compatible and is the most downloaded File Security program in the market today.Download link:


Code:
uploading.com Folder.Lock.v6.2.1.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Folder Lock 6.2.1 : information + Download.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: