Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vocaboly v2.1 Software for SAT, TOEFL, GRE, GMAT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Vocaboly v2.1 Software for SAT, TOEFL, GRE, GMAT   Thu Jun 11, 2009 12:31 am

Vocaboly v2.1Build your vocabulary in a fun and unique way with Vocaboly - award-winning vocabularybuilding software!Vocaboly is a vocabulary builder software for SAT, TOEFL, GRE, GMAT and general vocabulary.Vocaboly contains five books: SAT, TOEFL, GRE, GMAT and VOA Special English, with more than12,000 words, each word provided with meaning, phonetic symbol and pronunciation.Download:


Code:
easy-share.com Vocaboly.2.1.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Vocaboly v2.1 Software for SAT, TOEFL, GRE, GMAT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: