Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 GetDataBack 3.66

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: GetDataBack 3.66   Thu Jun 11, 2009 12:07 am

GetDataBack 3.66 : information + Download.Info:Recover your files when the data is no longer accessible due to formatting, fdisk, virus attack, power or software failure.

Get everything back even when the drive's partition table, boot record, Master File Table or root directory is lost or corrupt.

GetDataBack can even recover your data when the drive is no longer recognized by Windows.Name : Joerg Liwa

Serial: EOBWPMSQJLXIPB

Get Data back was the only program that worked for me. Highly recommendedDownload link:


Code:
uploading.com GetDataBack_v3.66_for_NTFS_&_FAT.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
GetDataBack 3.66
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: