Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 VSO ConvertXToDVD 3.6.3.156

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: VSO ConvertXToDVD 3.6.3.156   Thu Jun 11, 2009 12:04 amConvertXtoDVD (formerly DivXtoDVD) is a software to convert and burn
your videos to DVD. With ConvertXtoDVD and in a few clicks you can
backup your movies to DVD playable on any home DVD player.

ConvertXtoDVD supports most popular format such Xvid, MOV, VOB,
Mpeg, Mpeg4, MP4, AVI, WMV, DV and stream formats. It converts your
files into a compliant DVD Video set of files and burns it on a DVD
media.The aspect ratio can be automatically selected or forced to a
specific format. The program works for NTSC and PAL video formats and
creates chapters automatically. Multiple audio tracks are supported.
Version 2 uses a completely rewritten interface with subtitles support
and a lot of new settings.

Download Here


Code:
http://2sharefiles.com/k3ujmck9go6w/2sharefiles.com.VSO.ConvertXToDVD.3.6.3.156.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
VSO ConvertXToDVD 3.6.3.156
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: