Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 My Free Weather v2.22

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: My Free Weather v2.22   Wed Jun 10, 2009 10:25 pmMy Free Weather - allows you to examine sky in any town in the world and to watch a local weather.you can watch alocomotive gale and meteorological cards through sputnik and radar, although it can be extremely slow at small speed theinternet of connection. Naturally, you can also daily to examine the gone into detail weather forecasts, local time and dateof any location in the whole world, plus alarms about a serious weather. To find, only enter in a city and country.Download Here


Code:
http://2sharefiles.com/57psmqvk1nbr/2sharefiles.com.MyFreeWeather2.22.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
My Free Weather v2.22
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: