Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Norton Partition Magic 8.05

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Norton Partition Magic 8.05   Wed Jun 10, 2009 9:19 pm

Quote:
Key Technologies* Partitions hard drive

* Create, resize, copy partitions

* Run multiple operating systemsFeatures* Divides hard drive into two or more partitions

* Runs multiple operating systems on the same PC

* BootMagic? makes it easy to switch between operating systems

* Copy, move, resize, split, or merge partitions

* Guides you through the partitioning process

* Easy to find, copy and paste files in both Windows®️ and Linux®️ partitions

* Create and modify partitions up to 300GB*

* Supports USB 2.0, USB 1.1, and FireWire®️ external drives**

* Supports and converts partitions among FAT, FAT32, NTFS, Ext2, and Ext3 file systems

* Enlarge an NTFS partition without restarting computer

* Resizes NTFS system clusters to the most effective size

Code:
rapidshare.com Norton.Partition.Magic.8.05.Full.Version-up-by-kellys1892.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Norton Partition Magic 8.05
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: